G-3XTMTJGY8K

Jak vybrat toho pravého realitního makléře? 3 zásadní kroky

Výběr realitního makléře je klíčovým rozhodnutím, které může výrazně ovlivnit úspěch vašeho realitního obchodu. Zde jsou tři kroky, jak rozpoznat opravdového profesionála v oboru realit.

Krok 1: Profesionální přístup a online přítomnost

Začněte tím, že si vyberete makléře, který se realitní činnosti věnuje naplno. Mnozí makléři považují tuto práci za vedlejší činnost a na internetu o nich najdete jen základní kontaktní údaje. Hledejte makléře, který má online dobře zpracovaný profil, vlastní webové stránky a nabízí dostatek informací o své práci a nabízených nemovitostech.

Krok 2: Zkušenosti a reference

Stejně jako byste od lékaře očekávali zkušenosti a odbornost, měli byste stejně pečlivě vybírat i svého realitního makléře. Vyžádejte si seznam prodaných nemovitostí a reference od spokojených klientů. Profesionální makléř by měl být hrdý na své dosažené výsledky a měl by je být ochoten s vámi sdílet.

Krok 3: Vzdělávání a odborný růst

V realitním oboru, stejně jako v jakémkoliv jiném, je důležité neustálé vzdělávání a rozvoj. Vyhledejte makléře, který se pravidelně účastní školení, sleduje nejnovější trendy a neustále rozšiřuje své praktické dovednosti. Takový makléř ví, jak nemovitosti úspěšně prodávat a rozumí tomu, že i když dva makléři dělají stejnou práci, výsledky mohou být velmi odlišné.

Nezávazná pomoc a poradenství

Kvalitní makléř není jen ten, kdo vám prodá nebo najde nemovitost. Je to také ten, kdo je připraven vám poskytnout nezištnou radu. Chcete znát reálnou tržní hodnotu vaší nemovitosti? Potřebujete poradit s nějakým aspektem prodeje či koupě? Dobrý makléř vám bude vždy ochoten pomoci a poradit, ať už se rozhodnete pro jeho služby, nebo ne.

Máte otázky? Jsem zde pro vás

Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete poradit, neváhejte se na mě obrátit. Jsem zde, abych vám poskytl odborné rady a pomohl vám dosáhnout vašich realitních cílů, a to s maximálním závazkem a osobním přístupem.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

Vyhněte se zbytečným chybám a komplikacím

zpracováním osobních údajů