G-3XTMTJGY8K
Pan Tomášek je velmi vstřícný, od začátku prodeje byl s námi v pravidelném kontaktu, i několikrát týdně. Po prohlídkách se zájemci o nemovitost nás ihned informoval o jejich průběhu. Vhodného zájemce nám našel po třech týdnech a prodej nemovitosti jsme dovedli do úspěšného konce. Dost se píše o tom, že velké realitní kanceláře mají dané smlouvy a nedají se v nich dělat změny. Není to pravda. Ve smlouvách jsme na naši žádost změny provedli a pan Tomášek se nám snažil vždy vyjít maximálně vstříc a za to mu děkuji. Jako makléř odvedl skvělou práci a mohu ho jen doporučit.
Pan Tomášek je profesionál na svém místě. Pravidelně informace o jakékoliv změně byly samozřejmostí. Vystupování a přístup k nám jako ke klientům byl skvělý.
Pan Tomášek je velmi profesionální makléř. Komunikace z jeho strany byla přesně taková, jakou od makléře čekám.
Pan makléř je velice příjemný ...aktivní... a zodpovědný.... Spolupráce s ním byla výborná.... Děkuji
Děkujeme panu Tomáškovi za pomoc při prodeji bytu. Zastupování bylo na profesionální úrovni. Vše proběhlo bez problémů a v přátelské atmosféře. Naprostá spokojenost a skvělá spolupráce! Pana Tomáška můžeme jen doporučit.
Vřele doporučím . Makléř na 1*. Konkurence Vám může jen závidět.
Skvělá práce výborná komunikace
Vše bylo naprosto v pořádku
S makléřem panem Tomáškem jsem byl velmi spokojen. Vše perfektně připravil smlouvy, předávací protokol atd. Pan Tomášek se chová naprosto profesionálně a mohu ho doporučit dalším klientům. Děkuji AS
Výborná komunikace po celou dobu prodeje, velmi profesionální přístup.
Děkujeme za transparentní přístup.
Se spolupraci pana Tomaska jsme byli velmi spokojeni v pripade, ze budu jeho spolupraci v budoucnu zase potrebovat, urcite se na nej z duverou obratim. Dekuji za vynikajici spolupraci a urcite vas budu doporucovat v mem kruhu znamich. S pranim hezkeho dne Ankenbauer Vera a Karl Heinz E
Velmi vstřícný, ochotný makléř. Slušné jednání. Doporučuji.
S panem Tomáškem se mi vždy spolupracovalo výborně. Je to slušný makléř s příjemným vystupováním, který vždy splnil to na čem jsme se dohodli. Všem potencionálním zákazníkům mohu s klidem jeho služby doporučit a pokud budu i já v budoucnu ještě potřebovat služby tohoto typu, velmi rád se na něj opět obrátím.
S panem Tomáškem jsme byli velmi spokojeni a budeme-li potřebovat, opět se na něho obrátíme.
S panem Tomáškem vše probíhalo bez problémů. Vše nám vysvětlil a byl komunikativní. Vřele doporučujeme.
Pan makléř je spolehlivý, komunikativní, má příjemné vystupování. Není, co vytknout.
Jsem velmi spokojen. Služba, stejně jako před rokem, byla vynikající. Pan Tomášek byl velmi pozorný, příjemný a efektivní a připraven kdykoliv pomoci, osobně, emailem nebo telefonicky. Neváhám ho doporučit a moc mu děkuji za veškerou pomoc.
S panem Tomáškem jsem byla maximálně spokojená, vždy vstřícný a ochotný. Rozhodně budu doporučovat.
Pan Tomášek je precizní, reaktivní, ochotný a s jeho prací a přístupem jsem maximálně spokojená. Díky za jeho práci!
Profesionální přístup, za mně 100 % spokojenost.
Děkujeme za rychlé jednání a vstřícnost.
Dobrý den pane Tomášku, dovolte abych Vám poděkoval za excelentní odvedenou práci při pronájmu naši nemovitosti. Spolupráce s Vámi je velmi příjemná. S pozdravem a přáním hezkého dne Gala Trade s.r.o. Mgr. Dmitrij Pastušnyj jednatel společnosti
Byli jsme po všech stránkách spokojeni.
Pan Tomášek je velmi slušný makléř, který svou práci vykonává svědomitě. Při naší spolupráci nevznikl žádný problém, vše bylo připraveno včas a vše co slíbil vždy splnil. Tohoto makléře velmi doporučuji. M. Routa
Makléře pana Tomáška doporučuji vřele všem. Je profesionální a současně velmi empatický a trpělivý. Pokud budeme v budoucnu cokoliv řešit v oblasti realit, rozhodně se obrátíme na pana Tomáška. Současně bych ráda ocenila zázemí RK, obzvláště pohodlí průběhu prodeje, kdy jsme vše co bylo nutné vyřídit a podepsat, mohli realizovat vzdáleně v online prostředí a nemuseli nikam opakovaně dojíždět. Vše rychlé a intuitivní. Děkuji.
Byli jsme se službami makléře pana Tomáška velmi spokojeni. Vše probíhalo hladce, tak jak mělo, pan Tomášek velmi usnadnil a hlídal celý proces. Pokud by někdo ze známých chtěl kupovat či prodávat nemovitost, rozhodně bych mu pana Tomáška doporučil.
Pan Tomášek byl po celý průběh obchodu/prodeje starostlivý a vždy zodpověděl všechny naše dotazy a vyšel ve vše vstříc. Doporučuji jeho služby.
Byl jsem se všemi velmi spokojen. O nic jsem se nemusel starat a vše rychle a spolehlivě zařídili.
Celá transakce byla na vysoké úrovni. Pan Tomášek je spolehlivý a profesionální makléř se vstřícným přístupem. Nejen že velmi strukturovaně informoval o všech krocích transakce, ale i na dotazy reagoval rychle.
Byl jsem velmi spokojený s racionálním, profesionálním a dobře připraveným způsobem jakým byl pronájem mého bytu panem Tomáškem zajišťován a chci mu upřímně poděkovat. Jednání s ním bylo pro mne velmi příjemné a snadné. Byl vždy připraven a schopen řešit vzniklé situace rychle a určitě bych jeho osobu komukoliv bez zaváhání doporučil. Na základě této své pozitivní zkušenosti s velmi schopným panem Tomáškem, který asi není jediným pracovníkem tohoto typu ve vaší společnosti, usuzuji, že i v těchto lidech je jeden z důvodů, proč právem patříte mezi významné a uznávané subjekty na realitním trhu v České republice.
Profesionální, vstřícné a férové jednání během celého obchodu. Maximální spokojenost! Rozhodně doporučuji
Po předchozích zkušenostech s jinou realitní kanceláří musím konstatovat, že tento makléř se choval velmi vstřícně a profesionálně a mohu ho rozhodně doporučit.
Pan Tomášek měl příjemné a profesionální vystupování a pomohl mi projít nezbytnými formalitami kolem prodeje.
Dobrý den po několika leté spolupráci s Vaší RK naprostá spokojenost. Pan Tomášek je prostě nejlepší přesnost, poctivost a svědomitost je jeho předností od prvního až do posledního dne se o vše perfektně a precizně postaral jako vždy.
Profesionální přístup, rychlá a podrobná komunikace, 100% spokojenost.
Koupě domu prostřednictvím M&M reality a zejména jednání makléře, pana Karla Tomáška, bylo na velmi vysoké profesionální úrovni.
Pan Tomášek byl vždy ochotný a o všem nás dostatečně informoval. Rozhodně pana Tomáška chválíme a doporučujeme.
S panem Karlem Tomáškem jsme byli nadmíru spokojeni, je to profesionál na svém místě.
S realitním makléřem panem Tomáškem jsme velmi spokojeni a můžeme ho vřele doporučit. Po celou dobu se o nás pečlivě staral a o všem novém nás ihned informoval. Do budoucna máme jasno a určitě jeho služeb opět využijeme.
Se službami makléře pana Tomáška jsme byli maximálně spokojeni. Byl vždy k dispozici a bez prodlení reagoval na všechny požadavky a dotazy. Jednal vysoce profesionálně, velmi jsme oceňovali i jeho decentní a taktní vystupování. Rozhodně bychom ho doporučili každému, kdo chce prodat či koupit nemovitost.
byl jsem velmi spokojen se službami při prodeji mého bytu s panem Tomáškem Maniš
Dovoluji si touto cestou poděkovat za spolupráci s panem Tomáškem, rychlé jednání, milý přístup, ochotný a flexibilní za všech okolností. Děkuji za spolupráci, jsem velmi spokojena. S pozdravem
Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat za profesionální přístup, ochotu a vstřícnost vašeho realitního makléře pana Tomáška. Služeb pana Tomáška jsem využil při koupi družstevního bytu. Vždy mě podal jasné a srozumitelné informace. Velmi rád i já doporučím realitního makléře svým přátelům a známým jako velmi profesionálního a spolehlivého člověka. S přátelským pozdravem Haspekl David
Jako vždy Váš makléř pan Tomášek má vynikající profesionální přístup a vystupování se kterým jsem se nikdy nesetkal budu všem doporučovat a do budoucna budu nadále využívat vašich služeb. Toto je již po druhé co jsem využil Vašich služeb a další máme rozjednané s pozdravem Petr Kabíček.
Váš makléř pan Tomášek je velice slušný, zodpovědný a svědomitý člověk, byl jsem s ním velice spokojený a z tohoto důvodu jsem mu nabídl k prodeji další nemovitosti. Z důvodu velké spokojenosti s Vaším makléřem budu nadále do budoucna využívat Vaše služby. S pozdravem Petr Kabíček
S panem Tomáškem jako makléřem máme ty nejlepší zkušenosti, je to naprostý profesionál. Poskytl nám kompletní servis od začátku až do úspěšného prodeje. Po celou dobu jsme měli aktuální informace, oceňuji komunikaci a osobní přístup. Můžeme určitě doporučit. Do budoucna plánujeme další spolupráci. Děkujeme!
Nemovitost jsem ve svém životě kupoval potřetí a musím říci, že pan Tomášek zdaleka převyšoval oba předcházející makléře. Profesionálním přístupem, aktivní komunikací, spolehlivostí, a také technickým vybavením. Zkrátka jedinečná pozitivní zkušenost. Všem doporučím.
Děkujeme panu Tomáškovi, za kvalitní spolupráci při realizaci prodeje bytu. Novotní
Doplňuji svoje vyjádření, neb prosté ano je mi málo. Pan Tomášek byl velmi vstřícný, profesionálně řešil všechny vyvstávající zádrhelíky na obou zúčastněných stranách s velkým citem pro potřeby účastníků. Ze strany kupující s její složitou situací, tak i z mé strany, kdy se zdržuji většinou mimo Prahu a on mne nejen včas informoval o průběhu, ale i napomáhal s potřebnými doklady v písemné formě. Děkuji a doporučuji nejen jeho, ale i vaši kancelář. Pavla Picková
Velice kladně hodnotím přístup pana Tomáška k realizaci prodeje bytu. Jeho velice korektní a vstřícný přístup je vyjímkou oproti konkurenčním společnostem. Děkuji

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

Vyhněte se zbytečným chybám a komplikacím

zpracováním osobních údajů