Reference

Vřele doporučím . Makléř na 1*. Konkurence Vám může jen závidět.

Lenka Mengrová

Skvělá práce výborná komunikace

Roman Motrynets

Vše bylo naprosto v pořádku

Tereza Sklenářová

S makléřem panem Tomáškem jsem byl velmi spokojen. Vše perfektně připravil smlouvy, předávací protokol atd. Pan Tomášek se chová naprosto profesionálně a mohu ho doporučit dalším klientům. Děkuji AS

Ing. Aleš Skořepa

Výborná komunikace po celou dobu prodeje, velmi profesionální přístup.

Petr Maršálek

Děkujeme za transparentní přístup.

Josef Muzikář

Se spolupraci pana Tomaska jsme byli velmi spokojeni v pripade, ze budu jeho spolupraci v budoucnu zase potrebovat, urcite se na nej z duverou obratim. Dekuji za vynikajici spolupraci a urcite vas budu doporucovat v mem kruhu znamich. S pranim hezkeho dne Ankenbauer Vera a Karl Heinz E

Ankenbauer Věra a Karl Heinz E

Velmi vstřícný, ochotný makléř. Slušné jednání. Doporučuji.

Dagmar Dobošová

S panem Tomáškem se mi vždy spolupracovalo výborně. Je to slušný makléř s příjemným vystupováním, který vždy splnil to na čem jsme se dohodli. Všem potencionálním zákazníkům mohu s klidem jeho služby doporučit a pokud budu i já v budoucnu ještě potřebovat služby tohoto typu, velmi rád se na něj opět obrátím.

Martin Routa

S panem Tomáškem jsme byli velmi spokojeni a budeme-li potřebovat, opět se na něho obrátíme.

RNDr. Alice Valkárová

S panem Tomáškem vše probíhalo bez problémů. Vše nám vysvětlil a byl komunikativní. Vřele doporučujeme.

Zdeněk a Markéta

Pan makléř je spolehlivý, komunikativní, má příjemné vystupování. Není, co vytknout.

Lenka Plajdičková

Jsem velmi spokojen. Služba, stejně jako před rokem, byla vynikající. Pan Tomášek byl velmi pozorný, příjemný a efektivní a připraven kdykoliv pomoci, osobně, emailem nebo telefonicky. Neváhám ho doporučit a moc mu děkuji za veškerou pomoc.

Martin Krása

S panem Tomáškem jsem byla maximálně spokojená, vždy vstřícný a ochotný. Rozhodně budu doporučovat.

Lenka Rážová

Pan Tomášek je precizní, reaktivní, ochotný a s jeho prací a přístupem jsem maximálně spokojená. Díky za jeho práci!

Zuzana Kabíčková

Profesionální přístup, za mně 100 % spokojenost.

Vasyl Tyvodar

Děkujeme za rychlé jednání a vstřícnost.

Zuzana Havlová

Dobrý den pane Tomášku, dovolte abych Vám poděkoval za excelentní odvedenou práci při pronájmu naši nemovitosti. Spolupráce s Vámi je velmi příjemná. S pozdravem a přáním hezkého dne Gala Trade s.r.o. Mgr. Dmitrij Pastušnyj jednatel společnosti

GALA TRADE, spol. s.r.o.

Byli jsme po všech stránkách spokojeni.

Ing. Štefan Valkár, Praha

Pan Tomášek je velmi slušný makléř, který svou práci vykonává svědomitě. Při naší spolupráci nevznikl žádný problém, vše bylo připraveno včas a vše co slíbil vždy splnil. Tohoto makléře velmi doporučuji. M. Routa

Lavris s.r.o.

Makléře pana Tomáška doporučuji vřele všem. Je profesionální a současně velmi empatický a trpělivý. Pokud budeme v budoucnu cokoliv řešit v oblasti realit, rozhodně se obrátíme na pana Tomáška. Současně bych ráda ocenila zázemí RK, obzvláště pohodlí průběhu prodeje, kdy jsme vše co bylo nutné vyřídit a podepsat, mohli realizovat vzdáleně v online prostředí a nemuseli nikam opakovaně dojíždět. Vše rychlé a intuitivní. Děkuji.

Kateřina Klímová

Byli jsme se službami makléře pana Tomáška velmi spokojeni. Vše probíhalo hladce, tak jak mělo, pan Tomášek velmi usnadnil a hlídal celý proces. Pokud by někdo ze známých chtěl kupovat či prodávat nemovitost, rozhodně bych mu pana Tomáška doporučil.

MUDr Petr Lupínek, Březová-Oleško

Pan Tomášek byl po celý průběh obchodu/prodeje starostlivý a vždy zodpověděl všechny naše dotazy a vyšel ve vše vstříc. Doporučuji jeho služby.

Kateřina Martinková

Byl jsem se všemi velmi spokojen. O nic jsem se nemusel starat a vše rychle a spolehlivě zařídili.

Jakub Dušek

Celá transakce byla na vysoké úrovni. Pan Tomášek je spolehlivý a profesionální makléř se vstřícným přístupem. Nejen že velmi strukturovaně informoval o všech krocích transakce, ale i na dotazy reagoval rychle.

Martina Valešová

Byl jsem velmi spokojený s racionálním, profesionálním a dobře připraveným způsobem jakým byl pronájem mého bytu panem Tomáškem zajišťován a chci mu upřímně poděkovat. Jednání s ním bylo pro mne velmi příjemné a snadné. Byl vždy připraven a schopen řešit vzniklé situace rychle a určitě bych jeho osobu komukoliv bez zaváhání doporučil. Na základě této své pozitivní zkušenosti s velmi schopným panem Tomáškem, který asi není jediným pracovníkem tohoto typu ve vaší společnosti, usuzuji, že i v těchto lidech je jeden z důvodů, proč právem patříte mezi významné a uznávané subjekty na realitním trhu v České republice.

Martin Krása

Profesionální, vstřícné a férové jednání během celého obchodu. Maximální spokojenost! Rozhodně doporučuji

Victor Borodin

Po předchozích zkušenostech s jinou realitní kanceláří musím konstatovat, že tento makléř se choval velmi vstřícně a profesionálně a mohu ho rozhodně doporučit.

Alice Valkárová

Pan Tomášek měl příjemné a profesionální vystupování a pomohl mi projít nezbytnými formalitami kolem prodeje.

Bohumil Pešek

Dobrý den po několika leté spolupráci s Vaší RK naprostá spokojenost. Pan Tomášek je prostě nejlepší přesnost, poctivost a svědomitost je jeho předností od prvního až do posledního dne se o vše perfektně a precizně postaral jako vždy.

Petr Kabíček

Profesionální přístup, rychlá a podrobná komunikace, 100% spokojenost.

Jan Bartoš

Koupě domu prostřednictvím M&M reality a zejména jednání makléře, pana Karla Tomáška, bylo na velmi vysoké profesionální úrovni.

MUDr Jana Lupínková

Pan Tomášek byl vždy ochotný a o všem nás dostatečně informoval. Rozhodně pana Tomáška chválíme a doporučujeme.

Magdalena Šebková

S panem Karlem Tomáškem jsme byli nadmíru spokojeni, je to profesionál na svém místě.

Lukáš Marynčák

S realitním makléřem panem Tomáškem jsme velmi spokojeni a můžeme ho vřele doporučit. Po celou dobu se o nás pečlivě staral a o všem novém nás ihned informoval. Do budoucna máme jasno a určitě jeho služeb opět využijeme.

Martin Kabíček

Se službami makléře pana Tomáška jsme byli maximálně spokojeni. Byl vždy k dispozici a bez prodlení reagoval na všechny požadavky a dotazy. Jednal vysoce profesionálně, velmi jsme oceňovali i jeho decentní a taktní vystupování. Rozhodně bychom ho doporučili každému, kdo chce prodat či koupit nemovitost.

MUDr Petr Lupínek

byl jsem velmi spokojen se službami při prodeji mého bytu s panem Tomáškem Maniš

Zdeněk Maniš

Dovoluji si touto cestou poděkovat za spolupráci s panem Tomáškem, rychlé jednání, milý přístup, ochotný a flexibilní za všech okolností. Děkuji za spolupráci, jsem velmi spokojena. S pozdravem

Michaela Klokočníková

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat za profesionální přístup, ochotu a vstřícnost vašeho realitního makléře pana Tomáška. Služeb pana Tomáška jsem využil při koupi družstevního bytu. Vždy mě podal jasné a srozumitelné informace. Velmi rád i já doporučím realitního makléře svým přátelům a známým jako velmi profesionálního a spolehlivého člověka. S přátelským pozdravem Haspekl David

David Haspekl

Jako vždy Váš makléř pan Tomášek má vynikající profesionální přístup a vystupování se kterým jsem se nikdy nesetkal budu všem doporučovat a do budoucna budu nadále využívat vašich služeb. Toto je již po druhé co jsem využil Vašich služeb a další máme rozjednané s pozdravem Petr Kabíček.

Petr Kabíček

Váš makléř pan Tomášek je velice slušný, zodpovědný a svědomitý člověk, byl jsem s ním velice spokojený a z tohoto důvodu jsem mu nabídl k prodeji další nemovitosti. Z důvodu velké spokojenosti s Vaším makléřem budu nadále do budoucna využívat Vaše služby. S pozdravem Petr Kabíček

Petr Kabíček

S panem Tomáškem jako makléřem máme ty nejlepší zkušenosti, je to naprostý profesionál. Poskytl nám kompletní servis od začátku až do úspěšného prodeje. Po celou dobu jsme měli aktuální informace, oceňuji komunikaci a osobní přístup. Můžeme určitě doporučit. Do budoucna plánujeme další spolupráci. Děkujeme!

Iva Baráková

Nemovitost jsem ve svém životě kupoval potřetí a musím říci, že pan Tomášek zdaleka převyšoval oba předcházející makléře. Profesionálním přístupem, aktivní komunikací, spolehlivostí, a také technickým vybavením. Zkrátka jedinečná pozitivní zkušenost. Všem doporučím.

Tomáš Řezníček

Děkujeme panu Tomáškovi, za kvalitní spolupráci při realizaci prodeje bytu. Novotní

Radek Novotný

Doplňuji svoje vyjádření, neb prosté ano je mi málo. Pan Tomášek byl velmi vstřícný, profesionálně řešil všechny vyvstávající zádrhelíky na obou zúčastněných stranách s velkým citem pro potřeby účastníků. Ze strany kupující s její složitou situací, tak i z mé strany, kdy se zdržuji většinou mimo Prahu a on mne nejen včas informoval o průběhu, ale i napomáhal s potřebnými doklady v písemné formě. Děkuji a doporučuji nejen jeho, ale i vaši kancelář. Pavla Picková

Pavla Picková

Velice kladně hodnotím přístup pana Tomáška k realizaci prodeje bytu. Jeho velice korektní a vstřícný přístup je vyjímkou oproti konkurenčním společnostem. Děkuji

Ing. Libor Podlaha

a mnoho dalších...